Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miben menjek az egyetemi...

Miben menjek az egyetemi évnyitóra?

Figyelt kérdés
Szeptember 8-án lesz az évnyitó a Debreceni Egyetemen, de nem tudom, hogy miben illik megjelenni. Elég csak ing+nyakkendő+sötét nadrág, vagy esetleg teljesen kiöltözve, öltönyben kéne elmennem? A válaszokat előre is köszönöm.

2019. szept. 4. 21:09
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
fehér felső/ing, fekete nadrág, de amúgy tök mindegy, senki sem jár évnyitóra :"D
2019. szept. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%

El ne menj :D

Campusban lakom, de tavaly is meg iden is kihagytam, felesleges.

2019. szept. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
Évnyitóra, egyetemen?? Minek?
2019. szept. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
54%
Nálunk az elsőéveseknek kötelező volt. Hát soha többet nem mennék el rá, az tuti. Főleg, hogy nem is jegyezték fel hogy ki volt jelen, így értelme sem volt neki. Az egyetem megkezdésekor gyakran azzal riogatnak (legalábbis nálunk így volt/van most is), hogy minden iskolai program kötelező az elsőévesek számára, semmilyen kifogással nem lehet róluk hiányozni. Ilyen iskolai programok voltak nálunk az évnyitó, a tűzriadós bemutató, az egyetemi sportolási lehetőségek bemutatója, volt valami biztonságtechnikai előadás is, meg hasonlók. Az tény, hogy az évnyitó kivételével mindegyiken volt katalógus, de nálunk jópáran egyiken sem vettek részt és sosem került ez szóba, valószínűleg sosem nézték meg hogy ki hiányzott róluk. Szóval ez csak ilyen szopatás az elején. De ugyan ez van az előadásokkal is. Az első félévben mindegyik tárgy első óráján elhangzik, hogy az "előadás látogatása kötelező". Ez sincs így igazából, ahol van katalógus (alias jelenléti ív) az a kötelező. De ezekről is lehet hiányozni X alkalommal. A többi legfeljebb csak "erősen ajánlott" kategória. Vagy még az se.
2019. szept. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha elsőéves vagy, mindenképpen menj


Szép ruhában, ünneplőben.

2019. szept. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
29%
Azt gondolom ,hogy az Egyetemedet ( ahová beküzdötted Magad )ill Magad is megtiszteled,hogy elmész ! Én az öltönyre szavazok !! Menj el !!!
2019. szept. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
54%
Én nem voltam se első évesen, se most nem tervezek. Ha nem lenne 50 fok talán meggondolnám, de csak ha velem tart valaki, egyébként nem.
2019. szept. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!