Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemi évnyitóra mit takar...

Egyetemi évnyitóra mit takar a "sötét, alkalmi öltözet" lányoknál? Illetve levelező tagozatosok is szoktak menni évnyitóra?

Figyelt kérdés

Nem teljesen értem a dress code-ot. Akkor most olyan alkalmi, hogy fehér blúz + sötét szoknya, vagy a sötét az valamiféle sötétebb blúzt jelent?

A másik kérdés szerintem egyértelmű, a levelező tagozatosok közül szokott valaki évnyitóra menni?



2017. szept. 4. 20:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen mindegy, hogy szokott-e, ha akarsz és tudsz, menj el nyugodtan, ha nem, az se probléma (nappalisoknál sem).


Írd be a gugliba az egyetem nevét meg azt, hogy évnyitó, és nézd meg, hogy milyen képeket dob ki az előző évekből, ott majd látod, hogy miben vannak a lányok.

2017. szept. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
89%
Sötét színű alj meg fehér felső
2017. szept. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
89%
Lehet nadrágban is menni
2017. szept. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
65%

Általában nem kell évnyitóra menned egyetemen, úgy sem ellenőrzik... levelezősöknek meg pláne.

Én se mentem, pedig most volt 2-3 napja... (szintén levelezős)

2017. szept. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!