Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tudnátok véleményt adni a...

Tudnátok véleményt adni a töri esszéimről?

Figyelt kérdés

Jövőre érettségizek emelt szinten töriből, és az esszéírás az, amitől leginkább tartok. Annak ellenére, hogy úgy érzem, hogy jó esszéket írok és átlátom az összefüggéseket, mégis a javítókulcs által megadott mintaesszé alapján elég kevés pontot szereznék. Elsősorban olyanok véleményére lennék kíváncsi, akik már emelteztek töriből/ jártasak az érettségi rendszerben.


[link]



2019. szept. 5. 09:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem többet érnél ha a történelem tanárodnak mutatnád meg az esszéidet. Ő már azért képben van az érettségi rendszerrel, a követelményekkel. Legalább is nálunk, fórumozóknál biztosan többet tud. Ráadásul tőle szerintem kérhetsz feladatokat gyakorolni is amit le tud ellenőrizni.
2019. szept. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem említeni, hogy külföldi vagyok, és a saját tanáraim nem ismerik a magyar rendszert, nem tudnának igazán segíteni.
2019. szept. 5. 13:01
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nem tudom vmiért megnyitni a képed, elküldenéd máshogy és akkor megnézném. Hátha tudok segíteni. /idén érettségiztem/
2019. szept. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!