Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyire nehéz egy aranykalász...

Mennyire nehéz egy aranykalászos gazda tanfolyam?

Figyelt kérdés
Jövőhéten vizsgázom. Az hallottam több felől hogy egy vicc az egész és hogy bárkinek megadják a papírt. Az oldal úgy hirdeti hogy a sikeres vizsgázók aránya 99,9 %. És furcsának tartom hogy gyakorlati oktatásra nem kellett járni, és hogy ragaszkodnak hozzá hogy a második részletet készpénzben fizessem ki a vizsgán.
2019. szept. 5. 20:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Az aranykalászos gazda tanfolyamon nem agysebészeket képeznek, ezért ott szinte lehetetlen megbukni. Egy ismerősöm valahová Vác környékére járt. Csak az az egy ember bukott meg aki el se ment vizsgázni. A legrosszabb jegy a közepes volt.
2019. szept. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 kowabonga válasza:
Szia! Nekem Októberben lesz vizsga és érdekelne milyen tapasztalatod volt. Mennyit készültél rá és mennyire volt nehéz a vizsga?
2019. szept. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Átolvasgattam többször, tehát azért tudtam minden tételt valamennyire. Viszont a vizsga egy vicc volt. A társaságból jó ha 3-an tanultunk rá, a többiek azt se tudták hány tétel van. Mindenki átment, A vizsga végén az egyik vizsgabiztos mondta hogy tudják jól hogy nagyrészt mindenkinek csak földvásárlás miatt kell a papír szóval nem szeretnének senkit sem megbuktatni. Szóval jah, Igazából be mentünk és egyesével beszélgettünk egy kicsit a vizsgabiztossal, nem is feltétlen a tételről. Én pl. miután elmondtam pár mondatot a tételeimről, elkezdtünk beszélgetni az eredeti szakmámról.
2019. szept. 17. 17:22
 4/6 anonim válasza:
Szia! Segítenél? A Mi...va Kft.-nél csináltad? Most keresek helyet, de biztosra szeretnék menni.
2019. okt. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Gyovai Renáta Adrien ***** válasza:
Szia! Ugyanaz a kérdésem, hogy a Min...a Kft-nál csináltad? én december 3-án megyek vizsgázni és az anyag elég száraz. tanulok rá (kisgyerek mellett) de nem tudom mennyi energiát fektessek be (éjszakák, alvás nélkül, hogy meglegyen) vagy elég ha fogalmam van róla?
2019. nov. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kedves gazdak akik a Min... Kft nel vizsgaztak, valoban ennyire egyszeru volt a vizsga? En most megyek hamarosan, nem tudom tanuljak-exra egyáltalán...
2020. okt. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!