Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Budapesti Gazdasági Egyetemen...

Budapesti Gazdasági Egyetemen hogyan működik?

Figyelt kérdés

Első félévben megbuktam egy tárgyból most tudtam felvenni és ma kaptam a tanáromtól egy üzenetet hogy a tananyag elérhető a moodle rendszerben ott viszont én csak az első féléves anyagot látom.

Mi teendő? Mit lehet csinálni?



2019. szept. 8. 10:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Írj vissza a tanárnak és kérdezz rá.


Viszont nem értem, hogy ha az első félévben megbuktál egy tárgyból, és ezt újra kell csinálnod, akkor miért gond az, hogy most az első félévet látod a moodle-ban? Nem pont erre van szükséged?

2019. szept. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem ugyanaz a tanár tartja és gondolom ebből kiindulva az anyag is más lesz legalábbis lesz bent változás és jó lenne az ő anyagát látni nem a másik oktatójét
2019. szept. 8. 11:00
 3/3 anonim ***** válasza:
Ja értem! Hát ez úgy van, hogy ha nem sikerült egy tanegységed és újra kell csinálnod, akkor az aktuális szerint kell újracsinálnod. Azaz ebben az esetben az új tanárnál az új tananyagot. (Annyira azért nem különbözhet... viszont a tanárcserével még jól is járhatsz, hiszen könnyebb lehet a vizsga és jobb az óra.)
2019. szept. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!