Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha egyetemet akarok váltani...

Ha egyetemet akarok váltani első fèlèv vègèn, mennyi kreditem kell hogy legyen?

Figyelt kérdés

Tehát azzal tisztában vagyok ,hogy kell x számú kredit ,hogy átmehessek egy másik egyetemre, ennek kb mennyinek kell lennie?

Ha ez számít óvódapedagógus szak , ès egy fővárosi egyetemről mennèk egy vidèki egyetemre.



2019. szept. 9. 14:20
 1/7 anonim válasza:

Szerintem abban az iskolában kellene érdeklődnöd, ahová akarsz menni. De én úgy tudom, első félév után nem vesznek át, de ezt megint tőlük kellene megérdeklődnöd. Esetleg elolvasni a kinézett iskola TVSZ-t, vagy valami ilyesminek kellene lennie.

De ezt szeptwmber 9-től,megtehetted volna, főleg, hogy azt sem tudjuk, melyik iskola.


Mondanám, hogy halassz és jelentkezz újra, de kell az emelt szintű érettségi...

2019. okt. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Megnèztem a tvsz-t a kiválasztott egyetem oldalán. De sajnos semmi infót nem találtam benne erről. :(

Viszont írni meg mèg nem akarok az egyetemnek ,mert ahhoz szerintem mèg túl kora van.

Egyetem neveket meg azèrt nem akarok írni ,mert nem akarom ,hogy valaki felismerjen a kèrdès alapján. :) De ha gondolod privátban megírom ,honnan mennèk ès hová :)

2019. okt. 4. 15:01
 3/7 anonim válasza:
Névtelenül érdeklődhetsz szerintem.
2019. okt. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
0%
Nemtom neked mennyi kell, nekem van 293939594992599111100kreditem😎
2019. okt. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
0%
UniCREDIT bank majd ad kreditet
2019. okt. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
4-5. Írnám ,hogy vicces vagy , de inkább szánalmas...
2019. okt. 9. 20:49
 7/7 A kérdező kommentje:
Sosem fogom tudni megèrteni az ilyen ipari barmokat itt gyakorin , akik egy komoly kèrdèsek alatt trollkodnak.. Marha unalmas èlete lehet a hozzád hasonló trolloknak ,hogy erre van időtök..
2019. okt. 9. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!