Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha engem felvesznek a Pázmányr...

Ha engem felvesznek a Pázmányra mert ugye azt jelöltem meg de közben meggondolom magam hogy mégis ELTE-re akarok menni nemzetközi tanulmányok szakra és azt nem jelöltem meg most első körben a pótfelvételivel lehet ezt orvosolni?

Figyelt kérdés
vagy hogy működik ez? ilyet nem lehet?
2015. jún. 9. 15:44
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Elképzelhető, bár nem biztos, hogy lesz még hely.
2015. jún. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%
Én úgy tudom, ha felvesznek egy szakra, akkor nem jelentkezhetsz pótfelvételin.
2015. jún. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
pótfelvételin akkor jelentkezhetsz, ha sehova nem vettek fel. Szóval vagy érvénytelenné teszed a jelentkezésed, ez a tuti arra, hogy ne vegyenek fel sehova; vagy imádkozol, hogy sehol ne érd el a ponthatárt. Ha ez megvan, akkor pedig azért imádkozol, hogy meghirdessék pótfelvételin a szskot.
2015. jún. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen de ha felvesznek és nem iratkozok be a pázmányra? akkor sem mehetek potfelvételire? :/ amugy meg pont ezért nem merem törölni a pázmányt mert nehogy ne induljon a szak a potfelvételin és akkor a két szék közül a földre essek
2015. jún. 9. 17:27
 5/9 A kérdező kommentje:
egyébként meg a ponthatárt szeritem elfogom érni mert 300körül lesznek a pontjaim és ugye pázmányon csomo helyen 282 körül voltak tavaly a ponthatárok
2015. jún. 9. 17:28
 6/9 anonim ***** válasza:
79%
Beiratkozni augusztus végén, szeptember elején kell, de addigra már a pótfelvételi is lemegy. Tehát nem teheted meg, hogy nem iratkozol be és jelentkezel pótfelvételire, mivel az előbb történik, mint a beiratkozás.
2015. jún. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
értem akkor ez semmiféleképpen nem egy jó helyzet. :( nem gondoltam át rendesen a dolgot mikor jelöltem a sulikat de viszont elkezdeni mindenképp elakarok valamit :(
2015. jún. 9. 17:52
 8/9 anonim ***** válasza:
Pázmányon melyik szakra jelentkeztél?
2015. jún. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
79%

Szia! Én nki tanulmányok szakot végeztem Pécsett, és meg kell mondjam, ez a diploma semmire nem jó! Semmit sem fogsz tanulni, ami hasznos lenne, és utána munkád sem lesz. Nem is baj, hogy a kormány el akarja ezt a szemét szakot törölni.

Ha lehetőséged van. válassz mást a pótfelvételin!

2015. jún. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!