Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » NEPTUN SOS Valaki tud segíteni?

NEPTUN SOS Valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés
A félbehagyott kérvényeket hol találom? Voltam már a tanulmányi osztalyon ott mondták, higy látják, de nem tudják hogyan jutok el a hallgatói neptunból a “piszkozatokhoz”. Valakinek valami ötlete esetleg? Újra kezdeni nem tudom:( nem engedi

2019. szept. 11. 17:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Kérvényeknél kell lennie
2019. szept. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ott csak a leadott kérvények, es a kitölthető kérvények vannak.

( ez ekvivalencia kérvény és nincs a kitölthetők között)

2019. szept. 12. 06:44
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy kérvényt lehet folytatni, akkor ott van a kitöltendők között, jobb oldalon egy kis iksszel, es ha rákattintasz megkérdez hogy elölről akarod vagy folytatni szeretnéd. Tudom hogy igy van, ma reggel csináltam ugyanezt. Ha egy kérvényt egyszer lehet szerkeszteni nincs mit tenni mert folytatni sem lehet, ilyenkor buktad az egészet.
2019. szept. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én nem értek hozzá, de menj be személyesen, nyomtassanak ki neked egy ilyen papírt, és töltsd ki ott.
2019. szept. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!