Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nem veszek kopenyt laborgyakor...

Nem veszek kopenyt laborgyakorlatra mi lesz?

Figyelt kérdés
Nincs 7k forintom a holnapi laborgyakorlatomra... Vajon kikuldhetnek az orarol?

2019. szept. 12. 13:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem dob ki, be se enged.
2019. szept. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Miert? Mire hivatkozhat?
2019. szept. 12. 13:31
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg el fog küldeni. Viszont munkavédelmi boltban lehet kb 3000 Ftért laborköpenyt venni.

Nem tudom hova jársz de pl SZIEn volt ilyen hogy ennyiért kapsz dedikált köpenyt de ez csak egy lehúzás

2019. szept. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi az h mire hivatkozhat? O a targyfelelos tanar, nem kell neki indok se arra, hogy kidobjon. De nalad meg indok is van, kotelezo felszereles elnulasztasa, balesetvedelmi szabalyzat megszegese, stb.
2019. szept. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Metionin ***** válasza:
100%
Be se enged, mert kötelező a köpeny. Én amúgy 600 ft-ért túrtam 2 darabot anno. Úgyis foltos lesz, felesleges az új. Menj el valamelyik turiba ahol van munkaruha.
2019. szept. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!