Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Meg tudok tanulni/át tudok...

Meg tudok tanulni/át tudok ismételni 10 tételt hétfőre?

Figyelt kérdés
Elég hosszú lenne és nem is annyira szeretném leírni miért kell ezt. Korábban már megtanultam ezeket a tételeket,de most azt a feladatot kaptam,hogy 5 nyelvtan és 5 irodalom tételből kell lefelelnem hétfőn. Én nagyon maximalista vagyok és tartok attól,hogy nem fog sikerülni. Tudtok egy kis biztatást írni?

ápr. 26. 10:14
 1/5 anonim válasza:
100%

Tudni kéne hány oldal nagyjából.

De elárulom neked, hogy első éves egyetemista koromban, én egy 100 oldalas könyvet tanultam meg 3 nap és 3 éjszaka alatt a fizika vizsgámra. Szóval semmi sem lehetetlen. Sok egyetemista készül fel egy hétvége alatt az egész féléves anyagból.

ápr. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ma péntek van,m hétfőig 10 tétel az semmi, ha szokva vagy a tanuláshoz. Gondolom még középsulis vagy, ha véletlenül Egyetemre kerülsz ott nem 10 tétel átismétléséhez, hanem 50 tétel megtanulásához lesz kb. ennyi időd.
ápr. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne nyomogasd az okostelót, ne facézz, ne bulizz, és effélék... Normálisan beosztva rendben lesz ez.
ápr. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hajrá, drukkolok:)
ápr. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Többnyire 3-5 oldalasak a tételek. Köszönöm a válaszokat! Remélem sikerülni fog! Én minden tőlem telhetőt megteszek.🥰
ápr. 26. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!