Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha nem vettem fel első félévbe...

Ha nem vettem fel első félévben a munkavedelmet az gond? Nem tudtam hogy az kell senki nem mondta.

Figyelt kérdés

2019. szept. 18. 00:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Bocsi. De ez igy nagyon zavaros nekem. Milyen egyetem? Milyen szak? Mit takar pontosan ez az óra? Kötelező?
2019. szept. 18. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Megnézted a mintatantervet? Egyetemen már nem rágják a szádba, hogy mit csinálj.
2019. szept. 18. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekünk is kötelező állítólag (Debreceni Egyetem), emlékeim szerint azt írták róla, hogy végzés előtt meg kell csinálni (tehát lényegében bármelyik félévben felvehető).


Aki még nem hallott róla, de esetleg érdekli: nekünk egy ppt-t kell elolvasni ilyen balesetvédelmi meg munkavédelmi dolgokról, ami számolja a másodperceket, és ha valaki gyanúsan hamar végigmegy rajta, annak nincs meg a tárgy. 0 kredites, mintatantervben nem írják, bejárni nem kell sehova, év közben kapsz egy aláírást, hogy teljesítetted-e a tárgyat.

2019. szept. 18. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Debreceni Egyetemrol van szó, ezek szerint a végzés előtt kell elvégezni nem muszáj első félévben. Utolsó külön köszönet!
2019. szept. 18. 07:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!