Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Valaki segítene/tájékoztatna...

Valaki segítene/tájékoztatna az emelt angol érettségivel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Szeretnék az október-novemberi vizsgaidőszakban emelt ANGOL érettségit tenni ( a középszintűm már megvan, előrehozottan). Jövőre még lesz tanulói jogviszonyom a középiskolámmal, így ugye ingyenesen tehetem le a vizsgát? Illetve azt szeretném megkérdezni, hogy TI hogyan jelentkeztetek? bementetek a suliba, kértetek egy jelentkezési lapot, mint a középszintű érettséginél, és oda adtátok be, vagy már abba a suliba mentetek egyből, ahol a vizsgát teszitek le? Mert nálunk sajnos nem valószínű, hogy rendeznek emelt érettségit, és nem tudom, hogy hol vizsgázhatnék... Egyáltalán ezt nekem kell eldönteni, vagy központilag beosztják, hogy ide menjek? Ti kb mikor kezdtetek el tanulni rá (még mindig angol) és hogy sikerült? Nekem a középszintűm 95%-os lett, emeltre meg azért szeretnék menni, mert így 2 legyet üthetnék egy csapásra (emelt érettségi pluszpont+nyelvvizsga)


Előre is köszönöm a válaszokat!


(Olyan kötekedős a rendszer, 6x írtam meg a kérdést =D)


2010. júl. 15. 11:05
 1/2 anonim ***** válasza:
a saját iskoládban kérj jeletkezési lapot és ott add be, azt h hol vizsgázol központilag fogják eldönteni, és kapsz egy behívót, amkin rajta lesz az intézmény neve illetve h mit kell vinned,a pontos időpont, és azis h melyik teremben leszel. én személyszerint nem vittem tulzásba a tanulást rá, de meg is lett az eredménye... 81% lett a vége, aminél a próbákon mindid jobbat irtam, de az idei kegyetlen nehéz volt mindenki szerint. sok szerencsét.
2010. júl. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm az információt. Szerdán bemegyek a suliba, csak akkor van ügyfélfogadás.

Remélem nem lesz túl nehéz az októberi emelt :)

2010. júl. 15. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!