Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Angol emelt szintű szóbeli...

Angol emelt szintű szóbeli hogy zajlik? Érdekelne részletesen, hogy hogyan zajlik.

Figyelt kérdés
Jelenleg egy angol emeltszintű érettségire mennyi + pont jár?
2011. nov. 7. 15:37
 1/1 anonim ***** válasza:

50 pluszpontot fog érni 2012-től.

És akkor én leírnám, hogy nálam milyen is volt :) 1-re voltam kiírva egy teljesen ismeretlen suliban. Gondoltam nem árt ott lenni előbb, meg amúgy is úgy ment buszom, hiszen bejárós vagyok, úgyhogy már délre ott voltam. Délben viszont a vizsgáztatók ebédszünetet tartottak olyan fél2-ig, ami azért is volt gáz, mert nem volt betervezett program, tehát ott déltől lettek volna még felelők. Kb 6 ember ment még előttem vizsgázni, fél3 körül kerültem sorra. Bementem és 3 tanár ült ott, nem volt másik diák (örültem, mert gondoltam, ha égek, legalább csak a tanárok előtt teszem ). Ebből két tanár csak ült mint egy kuka és egy másik vizsgáztatott. Volt egy 2-3 mondatnyi bemelegítő beszélgetés, mikor érkeztem, ettem e stb, tehát ezek a megszokott közhelyes kérdések. Aztán feldobott egy random témát, azt hiszem az utazás volt. Annyira nem emlékszem, de mintha arról lett volna szó, hogy mennyire motiváltak az emberek, főleg, hogy egy csomó TV-s reklám is van utazással kapcsolatban. Aztán képleírás: karácsony. Volt 5 kép ,egy pulyka, egy díszített bevásárló kp, egy karácsonyfa, meg még 2, de azokra nem emlékszem. Ez egy nagyon egyszerű téma volt. Aztán volt egy vitatéma: miért is jó TV-t nézni, előnyös hátrányos miért. Úgy tömören ennyire emlékszem. Azt tudom, hogy a nő nagyon kötekedős volt és sok mindenbe bele kérdezett, volt, hogy nem hagyta, hogy végig mondjam , amit akarok. Ennek ellenére jól sikerült :)

2011. nov. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!