Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tanul valaki jelenleg a SE -...

Tanul valaki jelenleg a SE - Népegészségügyi ellenőr szakán?

Figyelt kérdés

Mennyire éri belekezdeni 22 évesen?

Tananyag mennyire nehéz?


2019. szept. 22. 09:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Én a DE-n tanulok, de gondoltam, válaszolok.

Mondjuk az tény, hogy miután bekerültem erre az egyetemre és láttam hogy hozzánk képest a Semmelweison milyen órái vannak az elsősöknek, a fejemet fogtam, hogy miért nem oda mentem.

Nálunk a csoport fele a kilépésen gondolkodik. Az kb. mindenkiben világossa vált mostanra, hogy kb. a SOTE-soknak lesz munkája a fővárosban, nekünk meg vagy-vagy.

2019. dec. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Tudnál mesélni róla? :)

Illetve milyen állásokra van esély pályázni egy ilyen diplomával?

Amugy esetleg nem tudsz átjelentkezni? Vagy nem szeretnèl már?

2019. dec. 20. 14:53
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha pontosan leírod, hogy mire vagy kíváncsi, mesélhetek róla, persze. Akár itt is, akár priviben. :)

Az állások, amikre lehet menni, nos, amit legjobban hangoztatnak az az ÁNTSZ járványügyi osztály, illetve kórházakban is járványügyi felügyelőként, de ugye éttermeket, élelmiszereket, nagy áruházakat stb. is kell ellenőrizni, szóval viszonylag sokféle terület van, pl. elvileg orvoslátogatóként is el lehet helyezkedni.

Mivel nekem a legjobban a tudományos oldala tetszik, én a kutatásban szeretnék művelni valamit. Persze arra már rájöttem, hogy ehhez nem ez a legmegfelelőbb diploma, de azért mesterrel még korrigálhatok jobb irányba. :)

2019. dec. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 piranja ***** válasza:

Szia,


Ha még nem kaptál választ én tudok segíteni. Harmadéves vagyok jelenleg a Semmelweisen. Írj privit ha van konkrét kérdésed :)

2019. dec. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!