Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Át lehet menni a vizsgákon,...

Át lehet menni a vizsgákon, ha csak vizsgaidőszakban tanulok?

Figyelt kérdés
Már a 4. hétnél járunk, de eddig nem tanultam valami sokat, eddig bármire kellett tanulnom, mindig az utolsó pillanatra hagytam (igaz nem egyetem volt) és ez eddig bevált. Ti mikor tanultok? Év közben is? Hogy érdemes?

2019. szept. 24. 16:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Szorgalmi időszakban csak a szemináriumokkal szoktam foglalkozni, de decemberben már el szoktam kezdeni a húzósabb vizsgálat, ha még abban az évben van vizsga.
2019. szept. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem muszáj szorg időszak közben folyamatosan tanulni, mert 18 zh-t írok, így tkp rá vagyok kényszerítve. Vizsgaidőszakban igyekszem a legnehezebb vizsgával kezdeni, hogy a végére mire elfáradok, addigra már csak a könnyebbek maradjanak.
2019. szept. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!