Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Elmehetek ebben érettségizni?

Elmehetek ebben érettségizni?

Figyelt kérdés

Őszi érettségire megyek, de nem tudom miben.

(Az öltöny legkorábban december elején lesz kész, együtt rendelt az osztály.)

Gondoltam arra hogy fekete alkalmi cipő, fekete farmer, fehér ing és nyakkendő, vagy ugyanez a felállás szürke inggel.


Igazából tudnék menni rendes nadrágban is de kényelmetlenül érzem magam benne csak inggel, ezért gondoltam hogy ezt lecserélem farmerre. Azt nem tudom hogy mennyire néznék jó szemmel. Mondjuk annyira nem gáz mint aki májusban utcaiban jött be, de azért mégse szeretném ha megnézne valaki emiatt.

Illetve mehetek rövid ujjú ingben? Vagy inkább legyen hosszú?


Tehát a kérdés igazából hogy farmer-nem farmer, hosszú ing-rövid ing.

Köszi!


2019. szept. 25. 15:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem farmer, hosszú ujjú ing.
2019. szept. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ne farmer legyen. Ing hossza mindegy, de szerintem lesz annyira hűvös, hogy husszúban akarj menni. Azt legalább feltudod tűrni, ha úgy van.
2019. szept. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én farmerbe, fehéringbe, sportcipőbe mentem, pont leszarták. Persze illik azért kulturáltan megjelenni, de ezért nem fognak szólni.
2019. nov. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!