Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lehet még passziváltatni úgy...

Lehet még passziváltatni úgy egyáltalán, illetve az önköltség kifizetése nélkül?

Figyelt kérdés
SOS, nagyon fontos.
2019. okt. 1. 12:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Október 15-ig kell adatot szolgáltatni az egyetemeknek. Addig lehet módosítani legkésőbb.


Azonban az egyetemi szabályok ettől lehetnek eltérőek. A legtöbb helyen ilyenkor még tudsz passzíválni, de valamilyen adminisztrációs díjat kérnek érte.

2019. okt. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Amennyi kérdést kiírtál erről, már rég megkérdezhetted volna az egyetemet.
2019. okt. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!



Azért sem ott kérdezem meg, mert még nem biztos az egész.

Valószínűleg ki fogok iratkozni (semmiképp se most, ha most, akkor passziválás), de nem tudom még eldönteni, megéri-e elvégezni mostmár az 1. félévet.



Estin vagyok és egyáltalán nem úgy alakul az életem, ahogy azt jelentkezéskor, beiratkozáskor elképzeltem. Így meg elsősorban anyagilag nem fog beleférni az egyetem.


Ez voltaképp azoknak van, akik már eleve ezen a területen dolgoznak és a munkahely "küldi" őket (és fizeti a tandíjukat, és támogatja őket, nem keresztbe tesz nekik, ahol tud).


Kétségbeesésből döntöttem az egyetem mellett, nem volt eléggé átgondolt döntés.

2019. okt. 1. 12:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!