Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek van esélyem...

Szerintetek van esélyem bekerülni?

Figyelt kérdés

Ez egy áltlaános felmérés, ahol akár szitkozódhattok is, amúgyis mindenki erről hires ezen az oldalon, tisztelet a kivételnek:)


354 pontom van és SZTE JGYPK gyógypedagógia szakára jelentkeztem, ahol tavaly 340vagy valahogy így volt a ponthatár.


Mindegy, legyen msot 345, nekem 354 pontom van, szeirntetek van esélyem bekerülni?:)


Várom a válaszokat.


2010. júl. 15. 22:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szerintem van, ha sikerült az alkalmassági vizsgád is. :)

Már csak egy hét és kiderül. Sok sikert!

2010. júl. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Sikerült az alkalmasságim:) Nagyon köszönöm a bíztató választ. Neked is sok sikert !
2010. júl. 15. 22:26
 3/11 anonim ***** válasza:

Ennél a kérdésnél azt várod el, hogy azt mondjuk bekerülnél... :)

Én nem mondom ezt, reális alapon közelíts a dologhoz.

Ha idén kevesebben jelentkeztek, és az érettségi tárgyak is gyengébbek lettek -pláne a felvételi tárgyak-, akkor valószínűleg csökken vagy stagnál a pont. Elképzelhető, de az ellentéte is előfordulhat, ezekből a statisztikai adatokból csak következtetni lehet.

2010. júl. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

szerintem bekerülsz:)

de majd drukkok, én is most felvitelizek

2010. júl. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Második! Dehogy nem azt várom, hogy hazudjatok:) Szimplán jol esett az első gondolata:) És amúgy teljesen igazad van, és azt is tudom,hogy nem ti döntitek el :P


De szeirntem alap hogy jol esik, ha valaki így jelez.:)


Köszönöm nektek is, és viszont kívánoma sikert!!

2010. júl. 15. 22:46
 6/11 anonim ***** válasza:
szerintem bekerülsz :) gyógypedagógián nem szoktak jelentős ugrások lenni!
2010. júl. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Első vagyok. :)

Köszönöm szépen, de idén nem tanulok tovább egyetemen, ellenben jövőre vagy két év múlva szeretnék én is gyógypedagógiára jelentkezni. :))

2010. júl. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Most néztem, hogy 30fővel többen jelentkeztek erre a szakra, mint tavaly. Persze ez is lehet akár mindegy, hiszen az alkalmassági rostán vagy átmennek, vagy nem :)
2010. júl. 15. 22:51
 9/11 A kérdező kommentje:

Első!


Tényleg?:) Az tök jo, nekem is nagyon tetszik és érdekel ez a szak. Te milyen irányban szeretnél szakosodni?:)

2010. júl. 15. 22:52
 10/11 anonim ***** válasza:

Leginkább a pszichopedagógia és a tanulásban akadályozottak pedagógiája érdekel, de ez persze még változhat. :)

És téged?

2010. júl. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!