Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Felvételi - csak azt tudod...

Felvételi - csak azt tudod meg, hogy az első helyre nyertél felvételt? (bőv lenn. )

Figyelt kérdés
Lehet, hogy hülye kérdés, de mindenhonnan kapsz értesítést, hogy felvettek, vagy nem, vagy csak az első (ill. a megszerzett) helyről? Emlékszem, a középiskolainál mindenhonnan kaptam választ, érdekelne, hogy ez a felsőoktatásnál is így van-e?
2010. júl. 16. 09:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Csak arról a helyről ahova besorolást nyertél.
2010. júl. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
tehát nem jön levél külön a suliktól? csak annyi, hogy felvételt nyerél x helyre, a többiről semmi hír? hülyeség, de jó lenne tudni, hogy felvettek-e volna:)
2010. júl. 16. 09:49
 3/9 anonim ***** válasza:
utólag megnézed a ponthatárokat és megtudod h felvettek-e volna az utána következőre avagy sem
2010. júl. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha kapnál levelet mindenhonnan, akkor is elutasító levelet kapnál, olyan nincs hogy azt írják, hogy "háát felvettünk volna, de sajnos mivel máshova nyertél felvételt így nem" Fölösleges papírpocséklás lenne mindenkinek kiküldeni az összes felsőoktatási intézményből, hogy nem nyert felvételt! Majd ha kiadják a végleges ponthatárokat, akkor felvin megtudod nézni hova vettek volna fel és hova nem... Egyetlen egy levelet kapsz abból az intézményből, ahova felvettek!
2010. júl. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
mielőtt teljesen hülyének nézne mindenki:) ugye az oktatási intézmények csak azt tudják, hogy te jelentkeztél oda, de azt nem, hogy hányadik helyen, meg ilyesmi, az eljárást az oktatási hivatal intézi. ezáltal automatikusan kerülsz az 1./2./3. helyre, ez egyértelmű. csak pl. középsulis felvételinél minden iskolából jött levél, hogy felvettek/nem vettek.
2010. júl. 16. 12:37
 6/9 anonim ***** válasza:
Amikor 2006-ban felvételiztem, akkor azokból a sulikból is jött "nem nyert felvételt intézményünkbe" levél, amiket megjelöltem, de hátrébb voltak.
2010. júl. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A középsuliknál a honlapra rajkák föl

Felsőokt-ban küldenek valami papírt

2013. márc. 3. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
rakják
2013. márc. 3. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én a Karinthyból kaptam levelet, azzal, hogy elutasítottak, pedig felvettek volna, ha azt rakom előrébb.
2015. ápr. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!