Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nem tudom elengedni. Mit tegyek?

Nem tudom elengedni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nagyjából 1 hónapja kezdődött a középiskola, és

nagyon nagyon hiányzik az általános iskola.. egyszerűen képtelen vagyok elengedni, olyan jó osztályban voltam 4 évig, a közösség a legjobb volt! az iskolát is enyhén szólva imádtam, minden tökéletes volt.. Most október felé kezd bennem realizálódni hogy ennek vége.. egész nap csak sírok, főleg ha ez eszembe jut.. mit tegyek??



2019. okt. 8. 18:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Valakinek a kutyaja hal meg, valakinek a gyereke. Valaki ma tudta meg, hogy rákos. Ne sírj, mert neked nincs miért. Majd belerázódsz, kivéve ha nem lépsz tovább.
2019. okt. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, sokan így vannak, mert idegen a szitu. Majd 4 év mulva visszasirod a gumit. Ez van🤷
2019. okt. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
gimit*
2019. okt. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Styfler1 válasza:
100%

Szia! Én nekem is nagyon jó iskolám és osztályom volt. Debrecenbe járok most a Mechwartba, az egy elég erős iskola, nem is szerettem az első 3-4 hétben, most úgy kezdek hozzászokni, de a régiekkel is tartom a kapcsolatot. Én is nagyon rosszul éreztem magam, egy új, szokatlan környezet, még több elvárással, még nagyobb fegyelemmel, megszűnik a családias légkör.

Ha van egy jó osztályod, akkor viszont hamar jobban leszel, ne aggódj! Engem is egyedül az nyugtat hogy a tanárok jó fejek, az osztályból meg vannak barátaim. idővel hozzá fogsz szokni

2019. okt. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Csak az a gond, hogy se a tanárok, se az osztály nem valami jó.. előző hónapban már sulit is próbáltunk váltani, de az sem jött be. Jelenleg ott tartunk, hogy ezt az évet itt kibírom, és utána pedig átmegyek valahova. Ez az 5kor kelés sem túlzottan jó, utána pedig 2 óra buszozás, mert dugó van.. jövőre vagy az itteni esti, vagy az itteni sima gimibe fogok átmenni. viszont ha a nappalira szeretnék, újra felvételiznem kéne, ami persze nem gond, megcsinálom, mindent hogy ne itt kelljen tanuljak, de ha így sem, akkor marad az esti..
2019. okt. 8. 20:08
 6/7 A kérdező kommentje:
Mármint nem volt hely az adott sulikban.
2019. okt. 8. 21:10
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Megnyugtatlak, az elején mindenki így van ezzel. De ahogy telnek a hónapok és az évek könnyebb lesz.

2019. okt. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!