Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Matekból bukásra állok így az...

Kaarooliinaa kérdése:

Matekból bukásra állok így az érettségi előtt, közölte a tanárom hogy nem fog elengedni. Járt már valaki így? Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Tudom, szégyenletes egy dolog 9.es korom óta járok jártam rendszeresen matektanárhoz tavaly év végén meg is buktatott átmentem.. év elején még sokkal jobba is ment a matek. De most valamiért megakadtam és úgy is érzem cinkel rám a tanár. Ilyenkor milyen lehetőségeim vannak? mert az iskolámban lehetőség van 5. évre de így is mehetek vajon? nagyon parázok.. (minden más tárgy megy)
2016. febr. 22. 16:27
 1/4 anonim ***** válasza:
35%
A matek fizika kémia tananyagok többségét életedbe sem kell nem is lehet használni alkalmazni . Sajna erőltetik és bizonyos szintig tudni kell még ha teljesen felesleges az egész .
2016. febr. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem cinkelés. Minek engedjen át most? Hogy érettségin bultasson meg?
2016. febr. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igaz nem matekból, de engem is akart megbuktatni tanár 12-ben, bioszból. Nem álltam bukásra, szeptember elsején közölte, hogy megbuktat.

Nekem az volt a megoldás, hogy kértem független vizsgabizottságot és még októberben megcsináltam hármasra az osztályozóvizsgát.

2016. febr. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Az erettsegis gyakorlofeladatok mennek erdekes modon.. Ugye ok allitanak ossze egy probaerettsegit es attol felek mert eleg szigoru a szli 2matektanara.

Amugy amiket osszeallit dolgozatokat erdekes modon nem igen megy. Az erettsegis meg megis :/ plusz matektanarnal is megtudom oldani onnalloan a dolgokat.

2016. febr. 25. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!