Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések

A kérdés

Ez szabályos? Az iskolámban tavaly kamerákat szereltek fel, utána pedig kötleztek minden diákot hogy egyezzen bele hogy videófelvételeket készítsenek róla, ezt megértem, bele is egyeztem.

Viszont a mai napon ki osztottak papírokat, amin arra köteleznek mindenkit hogy hangfelvételt és állóképet készíthessenek róla, amit utána az iskola honlapjára akarnak kitenni. Aki pedig nem akarta aláírni annak azt mondták hogy nem számít, mert úgysem fogják kisatírozni a képekről.

A kérdésem az lenne hogy erre tényleg kötelezhetnek? És mit tehetek hogyha kitesznek olyan képeket amiken a beleegyezésem ellenére szerepelek?

Keress kérdéseket hasonló témákban: iskola, kamera, beleegyezés, videó, fenyegetés, aláírás, állókép, hangfelvétel, tanuló, diák

okt. 9. 08:42  Privát üzenet  

A válaszok
Mielőbb elmenekülnék az iskolából.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont okt. 9. 08:59 Privát üzenet
Mégis minek webkamerás képek egy iskola honlapjára? ilyen nincs. Olyan lehet, hogy valami rendezvény, pl. diák-nap van és az ott készült képeket felteszik.

A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont okt. 9. 10:26 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Még van olyan a BME-n, hogy ha vizsga előtti nap nem adtam le a vizsgát, akkor személyesen kell bemenni utána, hogy leadhassam?
Ha leteszem a vendéglátó eladó szakmát, akkor utána letudom tenni a vendéglátó-üzletvezetőt?
Egy ingyenes állami támogatású okj-s képzés 1 vagy 2 éves? Változó? Ahol vagyok szakgimi, ott tanulod a szakmát és utána még 1 év okj és megkapod. Ha nem ott csinálom akkor 2?
Ha osztatlan szakra jártam, de otthagytam egy félév után és alapszakot választottam utána, akkor 12 vagy 14 állami félévem van?
Bolti lopáskor ha beismerem bűnösségem és kifizetem a lopott kárt és elkészült a jegyzőkönyv utána még megnézik az áruház munkatársai a videofelvételeket vagy egyből megy az ügy...
Ha elvégzem a győri Széchenyi István Egyetem turisztikai-vendéglátói szakát, akkor utána el tudnék helyezkedni valamilyen cégnél?

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!