Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Debrecenben hol tudnék levelez...

Debrecenben hol tudnék levelezős hallgatóként munkát vállalni, gyakorlat nélkül?

Figyelt kérdés

A kérdés az, hogy Debrecenben hol tudnának alkalmazni, hova tudnék jelentkezni levelezős hallgatóként? Programtervező informatikát tanulok, leginkább bármilyen informatikai állás érdekelne, viszont tapasztalat, képesítés, gyakorlat nélkül semmit nem találok.


Természetesen nem feltétlen ragaszkodom ahhoz, mivel sok lehetőség nincs, hogy informatikával kapcsolatos munkát találjak, de nem szívesen állnék be palackozni, vagy popcorn gyárba...


Valakinek esetleg valami tippje, tanácsa nincs? Sajnos minden diákmunka nappalis tagozatosoknak van, pedig nekem sokkal több szabadidőm van, rugalmasabb is vagyok.. Jelentkeztem már ilyen munkákra, hogy hátha, de nem tudnak foglalkoztatni.


Előre is köszönöm válaszaitokat ! :)



2019. okt. 13. 15:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Jó pár lehetőség van, csak mindegyikhez célszerű regelni.

Ha informatika, akkor pl. próbáld meg a NI-nél, szuper hely, rugalmasok, és még lehet nagyobb esélyed is, kérdezz rá erre a mentor programra (persze ettől még regelhetsz a karrier oldalra is...)

[link]

2019. okt. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha jól beszélsz valamilyen idegen nyelvet, akkor próbálkozz be a repülőtéren is, érdekes munkák vannak!
2019. okt. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!