Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyha elsőéves közgazdász...

Hogyha elsőéves közgazdász hallgatóként féléves gyakornoki munkát elvégeztem most első évben, akkor azt később amikor felveszem a szakmai gyakorlatot, mint kurzus akkor beszámíthatom?

Figyelt kérdés
Diákszövetkezeten keresztül egy bank hirdet féléves gyakorlatot, amit szakmai gyakorlatként is igazolni tudnak. Ha én ezt elvégzem, (de egyetemen keresztül még nem csinálhatnám, mert kellenek kurzusok, mint feltételek) akkor később amikor felveszem a gyak-ot akkor igazolhatom ezzel? Valamint ha ezután máshol is teljesítek szakmai gyakorlatot, akkor mikor arra kerül a sor, eldönthetem én, hogy melyik gyakorlatot kívánom igazolni a szakmai gyakorlat elvégzése gyanánt?

2016. dec. 19. 13:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem. A szakmai gyakorlatot előre kell ledumálni az egyetemmel amikor annak ideje van (általában az utolsó másfél év körül) és a teljesítésnek előre meghatározott feltételeknek kell megfelelnie. Nincs ilyen utólag beszámítós dolog (akkor nyilván mindenki így csinálná).
2016. dec. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szóval úgymond csak akkor fogadtathatom el, hogyha már megvannak a kurzusfeltételek a szakmai gyakorlat tejesítéséhez? Amit úgy szoktak emlegetni, hogy leghamarabb 2. év végén, nyáron lehetne megcsinálni, egy 3 és fél éves képzésnek.
2016. dec. 19. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!