Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hol vagy hogyan talalok...

Hol vagy hogyan talalok valakit aki segit a szakdolgozatom megirasaban?

Figyelt kérdés
Teljesen bepanikoltam, nem tudom hogyan irjam meg. Ehhez keresek konzulenst aki tudna segiteni. Hr szak.
2019. okt. 14. 20:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Még egy büfészakos szakdogát is képtelen vagy megírni, mit keresel egyáltalán a felsőoktatásban?
2019. okt. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Keresd a saját konzulensed.
2019. okt. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Mitől pánikoltál be? HR szakosként feltételezné az ember, hogy humán beállítottságú vagy és jól tudsz fogalmazni. A szakdogához pedig pont ez kell. Szakirodalom kutatás/ollózás/kapcsolatok/konzekvenciák. Ha egy nerd infós lennél még megérteném, hogy nehéz a szakdogát megírni, de neked nem kellene, hogy ez problémát okozzon. (Amúgy írj privátban én tudok tippet adni, de itt nem.)
2020. jan. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia!


Én csak a saját esetmet írnám meg, céggel szerettem volna, de átcseszerítettek jócskán pénzzel. Buta voltam. Javaslom céggel ne inkáb normális embertől kérj segítséget :)) Minden jót

2020. okt. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!