Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Angol német tanár képzéshez...

Angol német tanár képzéshez kötelező a C1 nyelvvizsga?

Figyelt kérdés
Végzős vagyok gimnáziumban. Mai napon értesültem egyik barátnőmtől, hogy kötelező a C1 mindkét nyelvből az osztatlan tanári egyetemi (ELTE) képzésen. Nekem van angolból emelt érettségim meg egy B2 nyelvvizsgám. Most ha azt nézzük október van. Május óta nem angoloztam szinte semmit. A német nyelvvizsga és az emelt érettségi folyamatban van. Felvin utána néztem és bent van a listában a C1. Ha nincs C1-em, vagy ha netán csak az egyik nyelvből szerzem meg akkor felvesznek? Valakinek van ebben tapasztalata? Esetleg az angol tudásom visszaszerzésével kb februárban elmenjek C1-re vagy az túl korai/késői lenne? A válaszokat előre is köszönöm.

2019. okt. 15. 13:46
 1/2 anonim ***** válasza:
45%
Muszály a C1 nyelvvizsga mind a kettőből, az angoltanuláshoz meg annyit, hogy menj el különtanárhoz, ő majd meg tudja mondani, hogy mikorsz állsz készen.
2019. nov. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
*Muszáj
2019. nov. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!