Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha valaki középiskolában (10....

Ha valaki középiskolában (10. -ben) vállal matekból felvételi előkészítést olcsóbban mint mások akkor mennétek hozzá?

Figyelt kérdés

2019. okt. 17. 20:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Arra nem, de korrepetálásra igen
2019. okt. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ezt hogy érted? És miért nem?
2019. okt. 17. 21:01
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Itt nem az olcsóság a lényeg elsősorban, hanem a minőség; lehet, hogy olcsóbban adnád az órát, de szarabbul. Aki drágán ad órát (mondjuk 5000/60 perc), az már évek, ha nem évtizedek óta csinálja ezt, rengeteg tapasztalattal és rutinnal, és azok adnak olcsón órát, akik csak most kezdik kiépíteni a klienskörüket. Ez persze nem jelenti azt, hogy az olcsóbb csak és kizárólag rosszabb lehet, de valószínűbb.
2019. okt. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Teljesen megertelek. De akkor eselyem se lenne nagyjából hogy hozzám jöjjenek?
2019. okt. 17. 21:44
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem mennék hozzá, mert nincs meg a tapasztalata a felkészítésben.
2019. okt. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

1.vagyok

Nem vagyok csak 10.es,azért, de most korepetálás nem ártana. De elméletben az érettségis is működhet

2019. okt. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem érettségi, felvételi bocsi
2019. okt. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Esélyed persze lenne, elvégre vannak olyanok, akik nem akarnak vagy tudnak százezreket rákölteni, de felkészítés nélkül eléggé esélytelen lenne a gyereknek, szóval igény mindenképp lenne rá. Meg aztán, akik 20 éve csinálják, azok is kezdték valahol.

Vágj bele nyugodtan, vesztenivalód nincs vele.

2019. okt. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Attól, hogy jó vagy egy tárgyból, nem biztos, hogy az tanítani is tudod.
2019. okt. 18. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Milyen felvételi előkészítést? Van felvételi matekból egyetemre? Én nem tudok róla. (3. féléves villamosmérnök hallgató vagyok, nekem nem volt felvételim. Ahogy egyik középiskolás osztálytársamnak se, pedig sokan mentünk egyetemre, össze-vissza mindenféle szakra.)
2019. okt. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!