Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Valakinek megvannak a kidolgoz...

Valakinek megvannak a kidolgozott szóbeli érettségi tételek irodalomból, nyelvtanból és történelemből?

Figyelt kérdés
Ha eltudná nekem küldeni akár privátban is akkor megköszönném.

2019. okt. 27. 11:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

1) Hidd el, a legtöbbet akkor tanulsz vele, ha magadnak kidolgozod. Amúgy meg kicsit eltérőek a követelmények, ez iskolától függ, értem ez alatt, hogy középszinten úgyis a saját tanáraid fognak vizsgáztatni, így nyilván azt fogják kérdezni, amit ők adtak le.

2) Miért bíznál meg egy idegen jegyzetében?

3) Ha más szenvedett vele, miért adná oda neked ingyen?

4) Egyetemen is van néha pár ember, aki mástól akar kidolgozott tételeket, jegyzeteket csórni, mert ő lusta volt bejárni és magának kidolgozni. Nem kell mondjam, hogy az ilyeneket mindenki utalja. Ne akarj te is ilyen lenni.

2019. okt. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a saját tanárod állítja össze, nem ugyanazok a tételek.
2019. okt. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak az emelt szóbeli témakörök egységesek.
2019. okt. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha kidolgozod, már nem is kell mit tanulnod. Szerintem jobban megéri, mint más követhetetlen logikája alapján kidolgozott valamit magolni
2019. okt. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mik kellenének?
2019. okt. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!