Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy is van ez pontosan?...

Hogy is van ez pontosan? (Erettsegi)

Figyelt kérdés

Tortenet: altalanos utan szakiskolat vegeztem 4 eves ezutan jelentkeztem 2 eves erettsegire 11-12 osztalyt vegig jartam meg is lett mindenbol az ev vegi jegyem ottvan a bizonyitvanyomba hogy "a nevelotestulet hatarozata: erettsegi vizsgat tehet" ezutan egyeb problemak miatt nem tudtam keszulni 1 percet sem de vegul matematikan kivul minden sikerult kaptam rola a4es lapot lepecsetelve tantargyak es osztalyzatok szerepelnek rajta matek nyilvan 1-es ez volt 2 eve


Tehat a kerdesem: mostmar minden rendben van neki tudnek futni szóval mik a teendok? Eleg csak a matek vizsgara elmenni? Ujra nem kell járnom gondolom mivel ott a bizonyitvanyba hogy 3as matek es ugye vizsgat tehetek


Valaszokat koszonom elnezest a telefonrol iras miatt



2019. nov. 3. 17:55
 1/1 anonim ***** válasza:
Igy van, matematikabol ismetlo vizsgat kell tenned, ujra jarni nem kell. Oktatasi Hivatalnal vagy a volt iskoladnal is jelentkezhetsz. Ha szeretnel tovabbtanulo javitani javithatsz masbol is.
2019. nov. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!