Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Fogsz menni POP-ra csütörtökön...

Fogsz menni POP-ra csütörtökön? =P

Figyelt kérdés
2010. júl. 17. 20:27
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha 480 pontom lenne valószínűleg kimennék, ellenben nem akarok emberek között lenni, ha kiderül, hogy mégsem jött össze...
2010. júl. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Hú, köszi, még soha nem hallottam róla, de rákerestem. :D

Idén érettségiztem, de csak jövőre tanulok tovább. Hát, nem tudom, szerintem merésznek kell ahhoz lenni, hogy valaki kimenjen oda. Én legalábbis azt hiszem sírógörcsöt kapnék. :D

Na, nem mintha itthon nem, de mégis más ott. Látom, hogy a többiek mennyire örülnek, én meg mondjuk lecsúsztam 5 ponttal. :)

2010. júl. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
izgalmas lesz az már biztos, minden 100%, hogy lefagy egyből. :D (( szegény Felvit, már most sajnálom:D ))
2010. júl. 17. 22:16
 14/14 anonim ***** válasza:
Nem megyek, mert egy év, mire a SOTE-hez pörgetik a görgőt, addig a felvi is betölt :D Egyébként meg jobb lesz itthon örülni, vagy sírni a párommal^^
2010. júl. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!