Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kinek hogy ment a történelem...

Kinek hogy ment a történelem OKTV?

Figyelt kérdés

Elsősorban a 12-esek véleménye érdekel, de a többit is szívesen meghallgatom.

Milyennek érzitek? Nehéz volt? Hány pontra tippeltek? Mennyit készültetek rá? Melyik feladat volt a legnehezebb?



2019. nov. 4. 16:29
 1/10 anonim ***** válasza:

Én 11.-es vagyok.

Hát nem készültem rá sokat, mert előző években is sok töriversenyen voltam még ötös vagyok belőle, inkább csak a szakirodalomból készültem.

Így utólag rájöttem, hogy az elején ejtettem pár triviális hibát (Magna Carta).

Szerintem voltak nagyon könnyű és nagyon nehéz feladatok, főleg a komplex, az nehéz volt.

A szakirodalmas kérdések jól mentek.

Igazából jó lenne, ha továbbjutnék, de ha nem az sem tragédia, majd jövőre.

2019. nov. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én is tizenegyesikes vagyok, és baromira egyetértek az előző hozzászólóval. A komplex feladatok voltak a legnehezebbek. A szakirodalmi kérdések tényleg könnyűek voltak, még ha a nagyját is nézte át az ember. Én úgy gondolom,hogy az előző években voltak már nehezebb feladatlapok. Aztán majd remélem én is,hogy jól sikerült.
2019. nov. 5. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én 12.-es vagyok és kevesen írtunk OKTV-t, úgyhogy már kijavította a tanárom. a közös rész az szerintem könnyű volt, az hibátlan lett, a második résznél a komplex feladat meg a személyek nehezebbek voltak, összességeben 63,5 pont lett, az irodalmas feladatokbol sztem 22-25 pontom lesz, ez a ki volt orkanonok hol és mikor féle rész kicsit kiverte nálam a biztosítékot, de amúgy teljesíthető volt az is
2019. nov. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Utolsó, te mennyi készültél rá? Szerintetek mi számít jó eredménynek?
2019. nov. 6. 19:50
 5/10 anonim ***** válasza:
Második válaszoló vagyok. Ha jól tudom tavaly 79 ponttól lehetett bejutni. De a múlt években ez már volt 75 pont is. A versenyzők eredményétől függ minden. Olvastam,hogy általában 94 pontos a legjobb dolgozat.
2019. nov. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az utolsó előtti napon atolvastam a Boronkai-fele emelt szintű érettségis témák vazlatat, este elolvastam az egyik tanulmanyt, masnap reggel a másikat. Sokat segített az, hogy már többször is át kellett néznem ezeket a témákat, mert sokszor kell vizsgázni bizonyos témakörökből nálunk, így már elmelyult a tudas. Másrészt sokat olvasgatok toris cikkeket for fun. Én úgy hallottam, hogy egyik évben még 73 pont is volt a ponthatár, meg 75-rol is hallottam. 3-as voltam.
2019. nov. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Értem, gratulálok!

Tudnátok ajánlani emelt töri érettségire felkészítő könyveket, amik tényleg jók?

2019. nov. 7. 14:02
 8/10 anonim ***** válasza:

#1-es válaszoló vagyok.

Ma megmondta a tanárunk az eredményeket, sajnos nem jutottam tovább, 45 pontom lett, a csoportban talán az enyém lett a legjobb.

De a tanárunk is mondta, hogy 11.-esként nem várta el, hogy továbbjussunk, voltak olyan témák, amiket mi még nem is tanultunk, úgyhogy majd jövőre.

Nektek sok sikert kívánok! :)

2019. nov. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Én ma kaptam vissza és 53,5 pontom lett
2019. nov. 25. 15:48
 10/10 anonim ***** válasza:
Na ki jutott tovább?
2019. dec. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!