Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Baj, ha 16 évesen nehezen...

Baj, ha 16 évesen nehezen megy a tanulás? Nem tudom mi legyek utána. Csak a humán tantárgyak mennek, és a földrajz. A matekot csak azért szeretem, mert nagyon könnyű, amit épp tanulunk, de 3-as átlagom van.

Figyelt kérdés

Szoktam sokat rajzolni, de nem sok tehetségem van hozzá. Általánosban még az írásaimat nagyon megdicsérték, de ma már nem tudom mit írjak. A történelem érdekelne, ha a háború lenne a téma, így viszont nehéz odafigyelnem. Unatkozok is meg nem is nagyon érdekel.

Gimnáziumba járok angol faktra.



2019. nov. 5. 14:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Angolall esetleg nem tanulnál tovább?
2019. nov. 8. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hallottam erről az anglisztika szakról.
2019. nov. 8. 09:38
 3/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok a felvin eltudod olvasni hogy milyen a szak és ha tetszik akkor felvételiz majd oda
2019. nov. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Ne keseredj el, mindenki született valamilyen tehetséggel, a polihisztorok kora lejárt. Arra kellene rájönnöd, hogy mi a te témád, erre úgy tudsz rájönni, hogy amikor arról a dologról van szó, hirtelen lelkessé válsz. Biztos van amit szeretsz csinálni. Az is jó jelzés lehet, ha irigyelsz valakit a környezetedben, de jó neki, hogy egy bizonyos helyen dolgozik, egy foglalkozás, amit csodálsz, ami szeretnél lenni. Úgyhogy figyelj ezekre a jelekre. Nem reklámként, hanem segítésként, hogy jobban menjen a tanulás ajánlom Neked a gyorsolvasás módszerét, beütve a Google-ba kijönnek az ezzel kapcsolatos információk és a Silva módszert, ami Magyarországon a nem túl szerencsés agykontroll nevet kapta, segítségével könnyedén fogsz tudni továbbtanulni, mindenben segít az élet összes területén. Szintén Google-ba beírva megnézheted, hogy miről szól, van egy hivatalos oldaluk és több facebook oldal is, ahova beiratkozhatsz. Sok sikert az életben!
2019. nov. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom.
2019. nov. 17. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!