Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek érdemes előrehozot...

Szerintetek érdemes előrehozottan érettségizni németből?

Figyelt kérdés
Igazából az a gond, hogy nem vagyok szerintem olyan szinten, hogy egy négyest összehozzak, pedig amúgy ötös vagyok belőle, és akkor így nem lenne meg év végén az 5, viszont akkor jövőre nem kéne bejárnom az órákra. Ti mit tennétek?
2019. nov. 5. 16:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha fontos a jegy továbbtanulás szempontjából (be akarod számíttatni) és/vagy célod van a nyelvvel, nem csak azért tanulod, mert muszáj, akkor ne most vizsgázz. Egy év alatt sokat felejthetsz, nagyon sok önfegyelem kell hozzá, hogy rendszeresen leülj gyakorolni magadtól, és fejlődj is.

Ha viszont le akarod tudni az egészet, akkor tedd le. Jól fog jönni az a felszabaduló idő.

2019. nov. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, nem fontos, tulajdonképpen jövőre semmiképp se szeretnék érettségizni belőle, csak most, hogy ne kelljen bejárnom
2019. nov. 5. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!