Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Érdemes előrehozottan leéretts...

Érdemes előrehozottan leérettségiznem angolból?

Figyelt kérdés
Tavaly májusban csináltam meg a középfokú angol nyelvvizsgát, ami elég jól sikerült. Idén vagyok 11.-es és nem tudom hogy érdemes-e előrehozottan leérettségiznem (közép szinten) Ugye osztályozó vizsgát is kell tennem, amitől kicsit félek mert a tanár folyton azt hajtogatja hogy mennyire nem könnyű. Azt mondta hogy a Longman érettségi aktivátor c. könyvet fogjuk jövőre használni, úgyhogy abból kell felkészülni. Április eleje közepe felé már osztályozó. Érdemes belevágni? Mondjuk ha nem sikerül jól az írásbeli osztályozóm akkor még visszamondhatom a jegyet. Az osztályozón ötöst kéne kapnom, és az érettségimnek is egy 90%-osnak kellene lennie. Szerintetek? (bocsi a hosszú leírásért)
2014. jan. 23. 18:26
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát, ezt meg nem mondja innen senki... A tanárod tudja a legjobban, mire vagy képes.
2014. jan. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!