Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nagyon félek hogy nem vesznek...

Nagyon félek hogy nem vesznek fel az álomsulimba mit tegyek?

Figyelt kérdés

A Debreceni vegyipariba akarok menni szín 5-ös vagyok oda járok előkészítőre de nagyon félek hogy elrontom a felvételit pedig tanulok meg minden de olyan leterheltnek érzem magam most is a suli mellett tanulni rá és ráadásul még nagy megfelelési kényszere van az osztályom és a családom előtt is mert 6.ba nem vettek fel mit tegyek hogy legyen önbizalmam?

Esetleg aki tudja mennyi a ponthatár ott?



2019. nov. 5. 23:07
 1/2 anonim ***** válasza:
55%
Ne stresszed magad! A felvételi előtti napon ne foglalkozz a tanulással, hanem pihenj! Addig viszont hetente egy felvételi feladatsort oldj meg, nézd meg a megoldókulcsot, és tanuld meg a feladatokat a megoldásukkal együtt!
2019. nov. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Én tavaly felvételiztem, sajnos a ponthatárt nem tudom mert en Budapesti vagyok. Szerintem siman bekerulhetsz igy kb barhova ahova szeretnel. A felveteli nem is olyan kemeny mit gondolnad. Az irasbeli az minden evben nehez szerintem, de emiatt ne aggodj mert ha nehez akkor mindenkinek nehez es lejebb mennek a ponthatarok is :) A szobeire se stresszelj feleslegesen, hiszen ott az a jo ha magadat adod. Mosolyogj sokat es beszelj az adott dologrol amirol kerdeznek sokat, jobban szeretik ha nem kell allandoan belekerdezni. A felveteli elotti nap en mar suliba se mentem csak pihentem, baratnoimmel voltam de az a legfontosabb hogy ilyenkor mar ne is gondolj ra. Mindent keszitsetek ossze este es gondoljatok at a masnapot, ne reggel kelljen rohanni mert az semmikeppen nem tesz jot. Megyegy jotanacs hogy vigyel magaddal karorat mert nem biztos hogy a terembe lathato helyen lesz ora.

Remelem jol fog sikerulni, sok sikert :)

2019. nov. 10. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!