Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemi előadásokra be lehet...

Egyetemi előadásokra be lehet menni?

Figyelt kérdés

Vannak olyan egyetemek, ahol kívülállók csak úgy bemehetnek és hallgathatják az előadásokat? Leginkább az olyanok érdekelnek, amelyek a biológiához, fizikához kapcsolódnak.

Illetve ha lehet, akkor honnan lehet informálódni arról, hogy egyes előadások mikor lesznek és melyik teremben?


Előre is köszönöm a válaszokat!



2019. nov. 6. 22:57
 1/4 anonim ***** válasza:
12%
Az egyetem honlapján. És igen, bemehetsz. De miért akarnál bemenni? Nincs jobb dolgod? Ez nem olyan mint a filmekben, hogy érdekességeket meg scifit mesél előadáson, hanem tömény száraz tananyagot.
2019. nov. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
83%
Be lehet menni. Sok helyen ki van rakva az ajtóra az órarend, bár ez nem mindenhol így van. Az sem, hogy tömény száraz anyag lenne. OKé, növényrendszertan stb. elég uncsi volt, de azért egy jó bikém előadás, toxikológia, mikrobiosz, arra még ma is szívesen visszamennék
2019. nov. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vagy bemehetsz orvosira biofizika órára :D Az a biológia és fizika keveréke, tökéletes, nem?
2019. nov. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :D


#3 Legszívesebben arra mennék be, csak nem mertem eddig. De a válaszokat látva szerintem megpróbálkozom vele.


Köszönöm még egyszer!

2019. nov. 7. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!