Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Gyógypedagógus diplomával...

Gyógypedagógus diplomával milyen nem pedagógiai állást lehet betölteni? (Lent! )

Figyelt kérdés
Szeretem a munkámat, de sajnos rá kellett döbbennem, hogy nemhiába intettek az ismerőseim a pedagógus pályától. Pályakezdő vagyok és teljes állásban dolgozom, de a fizetésemből nem lehet megélni. Ha tisztességes bért szeretnék, akkor minden hétköznap este 7-ig kell dolgozni mellékállásban. Olyan állást szeretnék, ahol a ledolgozott napi 8 óráért normális fizetés jár. Tudom, hogy minden munkának megvan az árnyoldala, de ezt így nem bírom csinálni. Budapesten iszonyú magas árak vannak. Szeretnék váltani. Mit tudtok javasolni? Angol és spanyol B2-es nyelvvizsgám van. Bármilyen tanfolyamötletnek, állástippnek örülnék. Egyelőre nem tudom merre induljak.

2019. nov. 9. 18:37
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Sok helyre a diploma a belépő. Most voltam állásbörzén, kijött az IT Services is, van Budapesten és Debrecenben is. Oda bármilyen szakkal szívesen fogadnak, kiképeznek a cégen belül. De biztos sok-sok ilyen állás, irodai munka van, ahova csak egy diploma kell. Keress ismerősöket.
2019. nov. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Végül váltottál?
2020. nov. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!