Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit tudok csinálni ha hamis...

Mit tudok csinálni ha hamis igazolást adtam be?

Figyelt kérdés

Az orvos kiírt november 6ra en oda irtam melle hogy 8-ig es az osztályfőnök rájött. Még nem mondtam neki semmit mivel hétvége van. Mit mondjak neki? Megpróbáljam kimagyarázni, vagy elmondjam az igazat?

Ha elmondom az igazat akkor mi lesz a következménye?



2019. nov. 10. 00:52
 1/5 anonim válasza:

Nálunk egy csaj csinálta ezt,az ofő pikkelt rá ezért fegyelmije lett 6 hónapot kwpott

volt egy másik lány aki csendes volt visszahúzódó, magának való, ő is csinált már ilyet de az ofő elnézte


Nézd ember tanár válogatja ki,hogy áll hozzá


Jóra ne számíts


Itt ofo intőtöl megrovásig fegyelmin át minden lehet kb

Attól függ mennyire vagy jóba a tanárokkal mennyire nagy jóba az ofovel

2019. nov. 10. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Honnan tudod hogy rájött ha hétvége van
2019. nov. 10. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha rájött mégis hogy tudnád kimagyarázni? Kényszerítettek, vagy mi?! Buktad, megmondod az igazat és reménykedsz a legjobbakban.
2019. nov. 10. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Menj oda hozzá, kérj elnézést, mondd hogy csak egy rossz pillanat volt és nagyon szégyelled. Mutass megbánást.
2019. nov. 10. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne ronts tovább a helyzeten azzal, hogy megpróbálod kimagyarázni. Mondd el az igazat ( úgyis tudja már), kérj sűrűn elnézést és ígérd meg, hogy többé soha nem fordul elő.
2019. nov. 10. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!