Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha nem erzem magam...

Toaletta222 kérdése:

Mit tegyek ha nem erzem magam jol az osztalyomban?

Figyelt kérdés
Meg 9. elejen tok jol ereztem magam, joban lettem 2 osztalytarsammal, nevezzuk oket Zolinak es Rolandnak, folyton egyutt logtunk hulyeskedtunk stb.. Majd az egyikkel kifejezetten baratokka valtunk (Roland) mindig egy padba ultunk, szunetben egyutt logtunk, ha volt valami csoportos munka mindig egy csoportba mentunk... Azonban ugy az ev kozepen volt egy masik gyerek aki meg ev elejen ramirt hogy legyunk joba, mert bir meg ilyenek, mondtam neki hogy okes legyunk joba, nevezzuk Peternek ezt a sracot, Peternek volt egy “baratja” Szabolcs akivel ev elejen egyutt volt de csak azert mert nem volt mas akivel joban legyen.. Es emiatt Peter folyton az enyem es Roland tarsasagat kereste.. En nekem ugy Decemberben mutetre kellett menjek 2x is ezert sokat hianyoztam az iskolabol, mikor vissza mentem Roland es Peter nagyon joba lettek egymas mellett ultek es ezert en sokszor egyedul ultem, azt kezdtem eszre venni hogy mikor Rolandal probaltam hulyeskedni vagy csak beszelni, Peter mindig kozbe vagott es a hulyeskedest at alakitotta azza hogy engem figuraznak ki.. Ez igy folytatodott sok heten keresztul azza alakult hogy sokszor en voltam naluk a vicc targya es beszologattak.. Emiatt rosszul ereztem magam mert nem tudtam hova tenni ezt a helyzetet es volt hogy inkabb bese mentem a suliba mert nem volt kedvem hozzajuk, amikor bementem mindig oltasokkal fogadtak.. Amikor kulon orank volt szova tettem ezt Rolandnak hogy nem birom Petert aki mondta hogy megerti meg ilyenek de nem valtozott semmi ha beszolt Peter Roland is kovette ot.. Ezek utan tisztara kesz voltam.. Sokszor egyedul ultem, es szunetben mindig kimentem az osztaly terembol hogy inkabb a regi osztalytarsammal beszelgessek es az osztalytarsaival.. Mert o veluk joban lettem.. Igy telt el a 9., 10.ben Nehany masik osztalytarsammal joban lettem viszont oket nem erzem olyan nagy baratomnak, (Zoli) es szerintem nincs meg az az osszhang sem.. Azt elfelejtettem mondani hogy 9. ev kozepen jott egy srac meg a suliba “Gergo” aki 9.ev vegere joba lett Szabolcsal es 10. Ev elejere Zoli Szabolcs Gergo Es Roland nagyon nagy baratok lettek van az osztaly termunkben egy 4es pad ahol mindig ok ulnek.. Az is igaz hogy igy 10. Elejen mar nem kaptam annyi oltast o toluk csak ha ugy adta lehetoseg.. Viszont emiatt nem szeretem ezt az osztalyt mert az osztaly nagyresze nem az en tarsasagom akik meg azok lennenek azokkal mar nem is akarok kapcsolatba lepni mert ugy erzem ha probalkoznek megint a “poen” celpontja lennek.. Ok elvannak magukkal viszont nagyon sok mindenkit kifiguraznak.. “Sokszor szoktam most is otthon maradni mert nem erzem ugy hogy kepes lennek kussban ulni egesznap vagy csak azzal a nehany emberrel beszelgetni akikkel alapbol szerintem nincs meg az az osszhang.. Es ez az egesz kihat a jegyeimre is.. Nem tudom mit csinaljak osztaly valtason gondolkoztam de nem vagyok benne biztos hogy egy ilyen hianyzos, rossz jegyekkel rendelkezo gyereknek barmelyik osztalyfonok is orulne..

2019. nov. 12. 11:13
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!