Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Rosszul érzem magam az osztály...

Hubeyka kérdése:

Rosszul érzem magam az osztályomban, mit tegyek, hogy változtassak?

Figyelt kérdés
A gimnáziumban sokkal jobban éreztem magam, de amikor felkerültem középsuliba minden elromlott. Azok az emberek, akikkel régen jóba voltam, már csak kevéssel vagyok olyan jó kapcsolatba. Sok barátommal megromlott a kapcsolatom. Sokan nagyképűnek és ügyetlennek tartanak. Az osztályban idegennek érzem magam. Mintha nem oda tartoznék és már nem az vagyok aki voltam régen. Gondoltam suliváltásra, mert ezt már nem nagyon bírom. Kikészít a sok tanulás is. Lassan mindnekit elveszítek. Mit tegyek?

2017. okt. 26. 14:10
 1/2 anonim ***** válasza:

1. Varsz hatha valtozik a dolog.

2. Iskolat valtasz (olyan helyre menj, ahol mar alapbol van 1-2baratod az osztalyban, igy ez nem fordul ujra elo)

2017. okt. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
És ha nincs olyan lehetőségem, hogy olyan helyre menyjek, ahol ismernék egyáltalán valakit?
2017. okt. 26. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!