Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ezért kaphatok szaktanári...

Daneee123yt kérdése:

Ezért kaphatok szaktanári figyelmeztetést?

Figyelt kérdés
Ma rajz órán az egyik alapból csendes lány osztálytársam hozta be az ecseteket, és letette a mi padunkra (4-en ülünk egy padnál) és felborította, kiszóródott az összes ecset. A rajz tanár ezt meglátta és odahívta az igazgatót. Ő meg azt mondta hogy óra végén írja be nekünk (nekem meg 3 fiú haveromnak akikkel együtt ülök) hogy rongáltunk, mert szét voltak szórva az ecsetek. Szerintetk jogos hogy mi kapjunk beírást úgy hogy nem is csináltunk semmit? Szerintem egyáltalán nem...

2019. nov. 12. 16:07
 1/2 anonim válasza:
100%

Odatette a ti padotokra az ecseteket, majd felborította a padot szándékosan??

nem jó a megfogalmazás

2019. nov. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
#1 igazad van rosszul fogalmaztam meg. Nem a padot hanem az ecsetes dobozt borította fel és szétszóródott az összes ecset.
2019. nov. 13. 07:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!