Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha kaptam egy szaktanári...

Bratilla kérdése:

Ha kaptam egy szaktanári figyelmeztetést 11. -ben, az ugye nem ronthatja az egyetemi jelentkezésemet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nevetőgörcsöt kaptunk egyik barátnőmmel, és bár halkak voltunk, a tanár berágott, és beírt. Most vagyok 11.-es. Ezt az egyetemek láthatják? Mennyit ronthat az esélyeimen?

(Eddig ez az egy van, mióta gimis vagyok)


Köszönöm előre is a válaszokat!


2014. jan. 23. 20:41
 1/7 anonim válasza:
100%
:DDDD az egyetemek nem a magatartásodra kiváncsiak
2014. jan. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem látják, a középiskolán kívül nincs nyoma.
2014. jan. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 savanyújóska ***** válasza:
Sőt, a 12.-es magatartás/szorgalomjegyed sem érdekli őket a legkisebb mértékben sem. (Csak az érettségi eredmények + pluszpontok.)
2014. jan. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
hah én igazgatóit kaptam ötödikben:D majd megkérdezem az államvizsgán, h így is kaphatok-e diplomát:D amúgy viccet félretéve, nem, nem látják:)
2014. jan. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nem érdekel érdemben senkit
2014. jan. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Aranyos vagy, hogy így aggódsz. :-) Senkit nem érdekel a világon.
2014. jan. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hú, ez jó hír, köszönöm mindenkinek a választ! :)
2014. jan. 23. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!