Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen lehetőségek vannak az...

Milyen lehetőségek vannak az egészségügyben?

Figyelt kérdés

Szeretnék az egészségügyben elhelyezkedni de ilyen adminisztratív munkakörben vagy recepciós munkakörben.Nekem még jár esti okj képzés és igazság szerint egy éves valamilyen egyszerűbb képzés érdekelne ami ugye kapcsolódik az egészségügyhöz is.Tudnátok segíteni milyen okj-ra érdemes jelentkezni vagy esetleg egy olyan oldalt tudtok linkelni ahol mutatja az induló képzéseket? Vagy esetleg valami olcsó tanfolyam ezzel kapcsolatban?

Véleményeteket,tanácsaitokat előre is köszönöm!



2019. nov. 16. 16:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Úgy tűnik az egészségügyi asszisztensi munkát képzeled el magadnak, aki ül az orvos mellett és a gépbe írja be a beteg információkat, tüneteket.

Ezt ÁLTALÁNOS ÁPOLÁSI ÉS EGÉSZSÉGÜGYI ASSZISZTENS nevű OKJ képzéssel lehet csinálni, a google segítségével könnyen utána tudsz nézni, hogy a lakhelyed közelében van-e ilyen irányú képzés.

2019. nov. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen közben én is rátaláltam de nem látom,hogy indulna e keresztféléves képzés és egyéb info róla.
2019. nov. 16. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!