Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyenek a mozaikos kémia...

Milyenek a mozaikos kémia könyvek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Milyen a Mozaik kiadó 11-12. érettségire felkészítő tankönyve és feladatgyűjteménye? Mi a véleményetek róla? Jól felkészít az emelt szintű érettségire?

A válaszokat előre is köszönöm! :)



2019. nov. 24. 22:39
 1/6 anonim ***** válasza:
58%
A legjobb :)
2019. nov. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
45%
De vedd meg hozzá a villányit is.
2019. nov. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem a kétszintű és az ötösöm lesz a legjobb amiből felkészülhetsz emeltre.
2019. nov. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De a Villányi könyveket hol tudom beszerezni? Már próbálkoztam néhány helyen, de azt mondták, hogy nem rendelhető.
2019. nov. 26. 11:31
 5/6 anonim ***** válasza:
92%

Én használtam a 11-12. osztályos mozaikos könyvet és feladatgyűjteményt is, jóformán csak abból készültem. Nem bántam meg, kb. pont lefedte az emelt érettségi anyagát (2017-ben), de azért az érettségis követelményrendszer legyen kéznél végig, hátha valami nincs benne a könyvben.

Amit nem ebből a tankönyvből tanultam, azok csak a számolások voltak (erre ott volt az Ötösöm lesz kémiából). Megvolt a Villányi-féle érettségis tankönyv és feladatgyűjtemény is, de megmondom őszintén, nekem nagyon nem jött be, én azokat abszolút nem használtam, miután megvettem a mozaikosakat. Biztos fel lehet abból is készülni szuper jól, tudok olyat, aki csak abból tanult.

Ami pótolhatatlan, azok a korábbi írásbeli érettségik (oktatas.hu). Ezekből érdemes minél többet megcsinálni (akár az összeset), mert jól begyakorlod a feladattípusokat. Kitűnő "szintfelmérő" is egyben.

2019. nov. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2019. nov. 26. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!