Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A gyerekek szoktak mesét nézni?

A gyerekek szoktak mesét nézni?

Figyelt kérdés
a barátaimtól és a szüleimtől azt hallottam hogy nem. Szerintetek?

2019. nov. 27. 19:04
 1/4 anonim ***** válasza:
De.
2019. nov. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát még a régi gyerekek azok biztosan. Most hogy mindenki az okostelefonját pötyögteti már óvodás kora óta, hát nem tudom. Na meg ezek az újszerű amerikai stílusú mesék is miről szólnak?! Öldöklés, lopás, csalás, hazudozás. A másikat hogyan lehet átverni... Mi lesz így a gyerekből, ha születése óta ezt veri bele a média?!
2019. nov. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Attól is függ, mi számít mesének.

Mese A Gyűrűk ura és a warcraft is, miközben van egy raklap rajzfilm, ami pl nem gyerekeknek készült (csak a legkézenfekvőbb South parkra vagy a Family Guy-ra gondoljunk).


Amúgy a mese műfaj:

[link]

2019. nov. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Milyen mese? Magyar népmesèk? Vagy szimplàn animàciós filmre gondolsz? Animàciós filmet biztos néznek. Legalábbis én nézten annak idején, bár akkor még nagyon nem volt okostelefon. Ma már inkább a gyerek kezèbe nyomjàk a tabletet és "jàccà" addig is csendben van a gyerek.
2019. nov. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!