Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Magántanulók! Milyen egy...

B. Anonym kérdése:

Magántanulók! Milyen egy félévi vizsga?

Figyelt kérdés
Kilencedikes vagyok és szeptembertől lettem magántanuló. Sokat tanulok, szeretem, egyszerűen tudok mindent tanulni. Tanár csak nyelvből kell. Az iskolám ki is adta, hogy miből lesznek a vizsgáim és minden tantárgyból maximum 9 anyag kell. Persze nem egyszerű. Az érdekelne, hogy hogy is vannak ezek a vizsgák. (csak ebben az évben vagyok, jövőre megyek estibe, hogy közösségbe is járjak) Idén e miatt a suli miatt lettem.

2019. nov. 28. 14:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Jobb esetben időben tájékoztatnak az időpontokról, hogy melyik nap hánykor miből kell vizsgáznod. Jobb esetben vannak tételek és tisztában vagy a vizsgakövetelményekkel.


Bemész, leültetnek egy terembe, a többi magántanulóval (ha vannak), lesz egy felügyelőtanár. Az írásbeli tisztára olyan, mint egy témazáró, attól én nem szoktam nagyon félni.

Szóbelin 3 tanár lesz bent elvileg, az egyik kérdez, a másik kettő csak ott van, legalábbis nálunk ez volt. Kihuzod a tételt, kapsz rá felkészülési időt, utána elkezded magadtól mondani, utána pedig amit kihagytál abba a tanár belekérdezhet.

2019. nov. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm:) Remélem nekem is így lesz.

Viszont én az anyagokat csak most kaptam meg mert az iskolám arra se volt képes, hogy elküldje:D

2019. nov. 29. 08:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!