Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hol, hogyan kell megjelölni...

Hol, hogyan kell megjelölni az iskolákat ahova felvételizni szeretnék?

Figyelt kérdés

Jelenleg egy 8 évfolyamos gimnáziumba járok, ebből eredően pedig nem kapunk semmiféle tájékoztatást arról, hogy hogyan folyik a középfokú felvételi. A tanulói jelentkezési lap már megvan, viszont az oktatási hivatal oldalán található tájékoztatóból valamint abból ítélve hogy a jelentkezési lapon nincsen iskolák megjelölésére lehetőség, azt szűrtük le hogy valamilyen más papírt is meg kell szereznünk. Viszont az a gond, hogy sehol nem tanálom. Nem tudom milyen néven, hogy és hol kellene keresnem azt ahonnan ki tudnám nyomtatni a lapot ahol meg kell az iskolákat jelölni.

Valaki tudna segíteni?



2019. nov. 30. 17:48
 1/2 anonim ***** válasza:

felvizsga.eu oldalon találsz egy felvételi lépésről lépésre link.


December 6-ig kell jelentkezni a központi írásbeli megírására (ez nem egyenlő a közepiskolai jelentkezéssel). Magyarán választasz egy középiskolát ahol megírod az írasbelit január 18-án.


Ha valami nem tiszta akkor írj!

2019. nov. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ezt olvasd el szerintem:


[link]


Meg akár a többi bejegyzés közül is néhányat.

Az előttem szóló által javasolt oldal is jó.

Fontos tehát, hogy most még nem jelentkezel iskolába, azt majd csak az írásbeli után. Most csak az írásbelire kell jelentkezni!

2019. dec. 1. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!