Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 70-100ezer FT között milyen...

70-100ezer FT között milyen jóminőségű, megbízható laptopot ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Gyorsba kéne egy gép. Nekem akár lehet, Notebook, vagy Vivobook is, vagy még sorolhatnám, de fontos, hogy 128GB-nál több legyen a Merevlemez-kapacitása, és valami ismert márka (nem valami kínai gyártmányra gondolok). Az OP az legyen Win 10. Csak ennyi lenne! Meg ebben az árkategóriában olyat mondjatok kérlek, amit tényleg jónak gondoltok, és nagyon megéri.


Nagyon szépen köszönöm előre a válaszokat! :)



2019. dec. 1. 10:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy ki az, aki ismeri a legtöbb notebookot, valószínűleg hivatásos emberke. Megbízható tanácsot nem nagyon lehet adni szerintem.


Azt válaszd, ha pénzszűkében vagy, amire a legtöbb jótállást adják, és cél, hogy sokáig használd. Asszem Dell laptopokra adnak min. 3 évet, és vannak olyan boltok, ahol adnak rá +1 évet free.

2019. dec. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
41%

Ennyiert semmilyet, max valami sok eves hasznaltat. Csak a win 10 a kereted fele...

Markas laptop ennek a ketszeresetol indul, ott is csak valami lebutitott.

2019. dec. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2019. dec. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!