Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan tanuljak meg egyetemi...

Hogyan tanuljak meg egyetemi 6 tantárgy félévi anyagát pár éjszaka alatt?

Figyelt kérdés
Tudom, már későbánat, páros lábbal fognak kirúgni az egyetemről, mert elfelejtettem, hogy 12. hét van, és ugye az a 2.zh hét. Egész félévben magasról tettem a tanulásra, és az első zh időszakon is épphogy át tudtam surranni pár bukással 6. héten, viszont most holnap is írok 2 dolgozatot, jó az egyiket kipuskázom ha lehet, de a másik sajnos 300 oldal, és 1 éjszaka alatt kéne megtanulnom. Aztán ugyanezt holnap éjjel egy másik tantárgyhoz. Aztán megint szerda éjjel. Szóval ja, hupsz :D A kérdés poén, mert tudom, hogy nem lehet megtanulni de a történet valós, szóval ha már az életemet elcsesztem, legalább dobjátok fel az estémet kreatív válaszokkkal :)

2019. dec. 2. 18:42
 1/2 anonim ***** válasza:
96%

Ezt szerintem engedd el, hiába tanulnál, ez fizikálisan képtelenség.

Pótzh ? Általában szokott lenni még az utolsó héten javítási lehetőség.


Egyébként meg újrajelentkezés, ha van emelt érettségid.

Másrészt az utolsó két aktív félév eredménye számít, ha első éves vagy, még nem tesznek ki vagy sorolnak át önköltségesre.

2019. dec. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"Egész félévben magasról tettem a tanulásra, és az első zh időszakon is épphogy át tudtam surranni pár bukással 6. héten, viszont most"

Az első figyelmeztetés után újabb 6 hetet lógtál?

Akkor repülni fogsz.

Ideje lenne átgondolni az életed. Bírod az egyetemet, vagy inkább főiskola? Ott még azért előfordulhat, hogy tanulásra buzdítanak, és nem hagynak lógni heteket, hónapokat.


Amúgy ez nem túl vicces, hiába írtad a humorba.

2019. dec. 3. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!