Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mikor van hétfő éjszaka?

Mikor van hétfő éjszaka?

Figyelt kérdés

2018. jan. 12. 21:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem ma lesz mert én idöutazó vagyok.
2018. jan. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Minden héten.
2018. jan. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Pontosítom a kérdésem. Mettől meddig tart hétfő éjszaka? Azér kérdem, mert vki után kell menjek a reptére és ő azt mondta hétfő éjszaka érkezik 00:45kor, kis vitatkozás után megértetem h kedd hajnal 00:45re gondolt. Ő azt mondja az hétfő éjszaka én meg azt mondtam az sehogy se lehet HÉTFŐ éjszaka, mert éjfél után már kedd van. Most akkor mivan?
2018. jan. 12. 22:16
 4/9 anonim ***** válasza:
Jó kérdés. Kedd hajnalnak se lehet mondani mert ugye még éjszaka van. Kedd éjszakának se mondható hisz szinte akkor indul a nap. Reggel se lehet. Igen ez hétfő éjszaka ami kedden van ez teljesen egyértelmű
2018. jan. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Tegnap délután volt, lemaradtál róla? Legközelebb szerdán, délután 3 órától lesz. Állítsd be az ébresztőt. Ja és én tutira másik időzónából írok XDDDDD
2018. jan. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hétfő éjszaka ami kedden van
2018. jan. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Na igen, ezt úgy lehetne megoldani, hogy dátumot mond a barátod nem azt, hogy január estekor találkozzunk a senkiföldjén.
2018. jan. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hétfőn és kedden.
2018. jan. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 kokohoho ***** válasza:
Hétfő késő estétől, kedd kora hajnalig.
2018. jan. 14. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!